pl ua eng
trasa polska
 
 
 
 
 
 
 
trasa ukraińska

Galeria
Opaka

Opaka, d. dzwonnica-brama cerkiewna, k. XIX w. Fot. T. Poźniak, 2011 r.
Opaka, miejsce po cerkwi gr.-kat. pw. Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy, 1756 r. (przebudowana 1893 r., spłonęła w 2003 r.). Fot. T. Poźniak, 2011 r.
Opaka, kamienna płyta cokołowa nagrobka z motywem półksiężyca, XVIII w. Fot. T. Poźniak, 2011 r.
Opaka, zabytkowe nagrobki na d. cmentarzu parafialnym, XIX/XX w. Fot. T. Poźniak, 2009 r.
Opaka, zabytkowe nagrobki na d. cmentarzu parafialnym, XIX/XX w. Fot. T. Poźniak, 2009 r.
page
© 2011 UG Lubaczów | Kontakt Projekt był współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2011 r. Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. realizacja: tio interactive
Strona, którą Państwo odwiedzacie jest dostępna na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz osób i instytucji, wymienionych w podpisie tekstu/zdjęcia. Utwór powstał w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej realizowanej za pośrednictwem MSZ RP w roku 2011. Zezwala się na dowolne wykorzystanie utworu, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji, o posiadaczach praw oraz o programie polskiej współpracy rozwojowej.